
Сумка жіноча Polina&Eiterou натуральна шкіра три відділення чорна ТН963-1
2 400 ₴
- В наявності
- Код: ТН963-1
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шикарна та елегантна жіноча сумка Polina&Eiterou в чорному кольорі — ідеальний аксесуар для стильних і впевнених у собі жінок.
Виготовлена з натуральної шкіри з лаковим покриттям, вона обіцяє довговічність і неперевершену якість.
Сумка обладнана трьома відділеннями, що дає змогу зручно організувати зберігання ваших речей.
Будьте в центрі уваги та підкресліть свій неповторний стиль із жіночою сумкою Polina&Eiterou.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polina & Eiterou |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴







