
Шкіряний гаманець на змійці від турецького виробника KARYА коричневий 1072-615
1 522 ₴
- В наявності
- Код: 1072-615
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний гаманець на блискавці від турецького виробника Karya - це високоякісний і функціональний аксесуар, що ідеально підходить для тих, хто цінує надійність і стиль. Виготовлений із преміум-шкіри, цей гаманець поєднує в собі вишуканий дизайн і практичність. Блискавка забезпечує безпечне зберігання ваших кредитних карт, готівки та інших дрібних предметів, запобігаючи їхньому випадковому випаданню. Елегантний і компактний, гаманець легко поміщається в кишеню або сумку, роблячи його ідеальним вибором для повсякденного використання або подорожей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522 ₴





