
Сумка жіноча Karya натуральна шкіра Туреччина містка на одну ручку з додатковим ремінцем чорна лак
3 850 ₴
- В наявності
- Код: 2350-612
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка від Karya, виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Турецький бренд пропонує стильний і функціональний аксесуар. Сумка містка, з однією зручною ручкою та додатковим знімним ремінцем, що забезпечує комфорт у використанні. Прекрасний вибір для роботи, прогулянок або подорожей.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра,
- Застібка: змійка,
- Ручка: одна основна і додатковий знімний ремінець,
- Виробник: Karya, Туреччина,
Переваги:
- Натуральна шкіра високої якості,
- Стильний і практичний дизайн,
- Містке основне відділення,
- Знімний ремінець для зручності,
- Універсальність для різних ситуацій,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴





