
Гаманець-клатч чоловічий KARYA натуральна шкіра Туреччина на змійці чорний кроко
1 906 ₴
- В наявності
- Код: 0704-53
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець-клатч чоловічий KARYA (Туреччина) з натуральної шкіри з фактурним тисненням кроко - стильний і практичний аксесуар для чоловіків, які цінують зручність і елегантність. Оснащений надійною змійкою, місткими відділеннями і кишенями для купюр, карт і документів.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра з тисненням кроко,
- Колір: чорний,
- Застібка: змійка,
- Відділення: для купюр, карт, документів і монет,
- Виробник: KARYA (Туреччина),
- Стиль: діловий, повсякденний.
Особливості:
- Елегантний дизайн - підійде для ділового та casual стилю,
- Натуральна шкіра високої якості,
- Функціональні відділення - зручно організований простір,
- Надійна блискавка - захист вмісту,
- Зручність у використанні - можна носити як клатч або гаманець.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 906 ₴




