
Жіноча сумка крос-боди КАRYA Туреччина натуральна шкіра містка з довгим ременем в комплекті коричнева кроко
2 550 ₴
- В наявності
- Код: 5073-633
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка крос-боді KARYA
Елегантна і містка сумка крос-боді з натуральної шкіри від турецького бренду KARYA - ідеальний аксесуар для стильних жінок. У комплекті йде довгий регульований ремінь, що дозволяє носити сумку на плечі або через тіло.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра,
- Виробник: Туреччина, KARYA,
- Тип: крос-боді,
- Додаткові кишені: внутрішні та зовнішні
- Ремінь: довгий, регульований, знімний,
Особливості:
- Компактний, але місткий дизайн,
- Натуральна шкіра високої якості,
- Функціональні відділення для зручного зберігання,
- Ідеальний варіант для повсякденного використання,
- Довгий ремінь дозволяє носити сумку різними способами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴








