
Сумка жіноча Karya Туреччина натуральна шкіра багато додаткових карманів зовні золота
3 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2533-069
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна і практична жіноча сумка Karya виконана з натуральної шкіри високої якості в благородному золотому кольорі. Відрізняється стильним дизайном і функціональністю, завдяки безлічі додаткових кишень зовні, які дозволяють зручно розподілити всі необхідні речі. Підходить для повсякденного використання, ділового стилю та вечірніх образів.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра,
Колір: золотий
Ремінь: довгий, регульований
Відділення: одне основне + внутрішні і зовнішні кишені
Застібка: блискавка
Дизайн: елегантний, функціональний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Золотистий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 310 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴





