
Жіноча сумка КАRYA Родео міні Туреччина малинова на одну ручку з довгим ременем
2 900 ₴
- В наявності
- Код: 2569-244
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна і стильна жіноча сумка KARYA Родео міні - відмінний вибір для повсякденного використання і особливих випадків. Виконана з натуральної шкіри високої якості. Сумка оснащена однією зручною ручкою і додатковим довгим ременем, який дозволяє носити її на плечі або через плече. Закривається на надійну застібку, всередині - компактне, але містке відділення для телефону, гаманця і необхідних дрібниць. Ідеально поєднується з будь-яким стилем.
Параметри:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Виробник: KARYA, Туреччина
- Комплектація: ручка і довгий регульований ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴





