
Гаманець купюрник жіночий на магнітах натуральна шкіра лазер Туреччина KARYA чорний з сірим
1 732 ₴
- В наявності
- Код: 1172-365
Елегантний жіночий купюрник від бренду KARYA виконаний з натуральної шкіри з лазерною обробкою в стильному чорно-сірому тоні. Всередині - матова сіра шкіра, що надає аксесуару благородного контрасту. Прекрасний вибір для тих, хто цінує зручність і елегантність.
Закривається на два магніти. Всередині - 4 відділення для купюр, 10 слотів для карток і вікно-сітка. Зовні - два додаткових відділення на блискавці: одне ззаду (монетниця), інше - на тильній стороні, що робить модель особливо практичною.
Характеристики:
Тип: купюрник / портмоне
Матеріал: натуральна шкіра, лазерна обробка
Колір: чорний із сірим
Всередині: матова сіра шкіра
Застібка: два магніти
Відділення:
4 відділи для купюр
10 слотів для карток
1 вікно-сітка
Зовнішнє відділення на блискавці
Задня монетниця на змійці
Виробництво: KARYA, Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 732 ₴









