
Гаманець жіночий натуральна шкіра KARYA відділення на кнопці та змійці 1192-44 червоний
1 522 ₴
- В наявності
- Код: 1192-46
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Идеальный кошелек для стильных женщин.
Представляем вам женский кошелек KARYA, сделанный из натуральной кожи. Он оснащен отделением на кнопке для купюр и карт, а также отделением на змейке для монет и мелких предметов.
Практичный и элегантный, этот кошелек станет незаменимым аксессуаром для вашей повседневной жизни.
Покупайте KARYA и наслаждайтесь удобством и стилем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522 ₴









