
Гаманець-клатч чоловічий KARYA натуральна шкіра Туреччина на змійці чорний кроко 0670-53
2 252 ₴
- В наявності
- Код: 0670-53
Гаманець-клатч чоловічий KARYA з натуральної шкіри, виготовлений в Туреччині, це стильний і практичний аксесуар, який підійде для будь-якого випадку.
Гаманець-клатч KARYA має такі характеристики:
- Закривається на надійну змійку, яка захищає ваші цінні речі від втрати чи крадіжки.
- Всередині має чотири відділи та одне на блискавці, де ви можете розмістити гроші, документи, телефон та інші необхідні предмети.
- Має дванадцять слотів для візиток.
- Зовнішнє відділення на змійці дозволяє швидко дістати те, що вам потрібно будь-якої миті.
- Два ремені, які зручно тримати у руці чи носити на зап'ястя.
- Висота 12 см, довжина 23 см та ширина дна 5 см, що робить його компактним та легким.
Гаманець-клатч KARYA виготовлений із високоякісної натуральної шкіри кроко чорного кольору, яка приємна на дотик та довго зберігає свій зовнішній вигляд. Шкіра також стійка до подряпин, зносу та вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 230 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 2 252 ₴









