
Гаманець-клатч чоловічий KARYA натуральна шкіра Туреччина на два відділи чорний кроко 0890-53
2 079 ₴
- В наявності
- Код: 0890-53
Гаманець-клатч чоловічий KARYA з натуральної шкіри, вироблений у Туреччині, це стильний і практичний аксесуар, який підійде для будь-якого випадку.
Гаманець-клатч KARYA має такі характеристики:
- Закривається на дві надійні змійки, які захищають ваші цінні речі від втрати або крадіжки.
- Вередині має два відділи і один на блискавці, де ви можете розмістити гроші, документи, телефон та інші необхідні предмети.
- Має одинадцять слотів для візиток.
- Два ремені для кисті, які зручно тримати в руці або носити на зап'ясті.
- Висота 12 см, довжина 21 см і ширина дна 4 см, що робить його компактним і легким.
Гаманець-клатч KARYA виготовлений з високоякісної натуральної шкіри кроко чорного кольору, яка приємна на дотик і довго зберігає свій зовнішній вигляд. Шкіра також стійка до подряпин, зносу і вологи. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 079 ₴










