
Гаманець жіночий KARYA натуральна шкіра Туреччина на магнітах середнього розміру 1205-56 червоний з чорним
1 418 ₴
- В наявності
- Код: 1205-
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець KARYA - це стильний і практичний аксесуар, який підкреслить вашу індивідуальність і смак.
Він виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, має зручну застібку на магнітах і досить місткий для зберігання ваших грошей, карток і документів.
Червоний колір додасть вашому образу свіжості та настрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 130 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴










