
Гаманець жіночий з натуральної шкіри Karya чорний з червоним (1159-45-46)
1 575 ₴
- В наявності
- Код: (1159-45-46)
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий гаманець з натуральної шкіри Karya 1159-45/46 чорний з червоним
Характеристики:
- Бренд - Karya;
- Країна виробник - Туреччина;
- Матеріал - 100% натуральна шкіра;
- Розмір - 19*10 см
Модель жіночого гаманця Karya 1159-45/46 відрізняється практичністю відділень і максимальною місткістю.
Серед особливостей моделі Karya 1159-45/46 можна виділити:
- натуральна м'яка теляча шкіра чорного і червоного кольору
- 3 відділення для купюр
- 1 потайне відділення
- 10 відділень на картки/візитки
- 2 відділення на блискавку - одне всередині, інше на тильній стороні гаманця.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴








