
Сумка жіноча Desisan натуральна шкіра і замша Туреччина на дві ручки з розширенням по боках руда
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 7153-04
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка від Desisan, виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Турецький бренд поєднує елегантний дизайн із практичністю. Сумка оснащена двома зручними ручками і має функціональне розширення з боків, що дозволяє збільшити її місткість. Відмінний вибір для повсякденного використання або ділових зустрічей.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра,
- Особливість: розширення з боків,
- Застібка: змійка,
- Виробник: Desisan, Туреччина,
- Ручки: дві зручні ручки
Переваги:
- Якісна натуральна шкіра,
- Елегантний дизайн, що підходить для різних випадків,
- Зручні ручки для комфортного носіння,
- Функціональне розширення з боків,
- Містка і практична
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Desisan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Ручки | Дві |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴






