
Сумка жіноча Polina&eiterou натуральна шкіра з довгим ременем в комплекті чорна
2 800 ₴
- В наявності
- Код: TH-1285-2
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Polina & Eiterou з натуральної шкіри - стильний і практичний аксесуар для повсякденного використання. У комплект входить довгий ремінь, який дає змогу носити сумку як на плечі, так і через плече у форматі крос-боді. Завдяки універсальному дизайну, сумка підійде для роботи, прогулянок і ділових зустрічей.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра,
- Виробник: Polina & Eiterou.
Особливості:
- Натуральна шкіра високої якості,
- Знімний довгий ремінь в комплекті,
- Містке основне відділення,
- Класичний і елегантний дизайн,
- Підходить для будь-якого образу і випадку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polina & Eiterou |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴









