
Сумка жіноча крос боді натуральна шкіра Safenta чорно біла зміїний принт довгий ремінь регулюється
2 660 ₴
- В наявності
- Код: S98263
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна і стильна жіноча сумка крос-боді Safenta з натуральної шкіри з ефектним зміїним принтом - ідеальний вибір для сучасних жінок. Компактна, але містка, зі зручним регульованим довгим ременем, що дає змогу носити її через плече або на плечі.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра,
- Виробник: Safenta,
- Дизайн: зміїний принт,
- Тип застібки: блискавка,
- Ремінь: регульований, довгий,
- Відділення: основне і додаткові кишені,
Переваги:
- Натуральна шкіра високої якості,
- Модний зміїний принт,
- Функціональний і стильний дизайн,
- Зручний регульований ремінь,
- Підходить для повсякденного і вечірнього образу,
- Компактна, але містка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 660 ₴





