
Сумка жіноча натуральна шкіра KARYA Туреччина на дві короткі ручки та регульований ремінь в комплекті срібло
3 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2392-068
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка KARYA виготовлена з якісної натуральної шкіри, яка вирізняється м'якістю, міцністю та елегантним зовнішнім виглядом. Стильна і зручна модель ідеально підходить як для повсякденного використання, так і для ділових зустрічей. Дві короткі ручки дають змогу носити аксесуар у руці, а регульований знімний ремінь робить його універсальним - сумку можна носити через плече або на плечі. Основне відділення на блискавці доповнюється бічними кишенями на магнітах, що забезпечує зручну організацію простору.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра,
Ручки: дві короткі для носіння в руці,
Додатковий ремінь: знімний, регульований,
Застібка: змійка,
Кількість відділень: одне основне + дві кишені на магніті,
Форма: класична, зручна,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Ділова |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "кайман" |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴






