
Сумка-шопер жіноча натуральна шкіра KARYA Туреччина з довгими ручками золото
3 650 ₴
- В наявності
- Код: 2576-069
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка-шопер від бренду KARYA, виготовлена з натуральної шкіри. Ефектний золотистий колір додає образу яскравості та вишуканості. Сумка містка, зручна, ідеально підходить для щоденного використання.
🔹 Особливості:
-
Одне основне відділення на блискавці
-
Всередині: перегородка на блискавці, бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня
-
Зовні ззаду — кишеня на блискавці
-
Зручні довгі ручки — можна носити на плечі
-
Якісна металева фурнітура
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Колір: золотистий
-
Кількість відділень: 1
-
Перегородка та кишені: є
-
Ручки: довгі, незнімні
-
Країна-виробник: Туреччина
-
Бренд: KARYA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Золотистий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина ручок | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴










