
Гаманець купюрник жіночий на магнітах натуральна шкіра лазер Туреччина KARYA коричнево-фіолетова рептилія
1 732 ₴
- В наявності
- Код: 1172-362
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний жіночий гаманець-купюрник від бренду KARYA, виготовлений з натуральної шкіри з лазерним тисненням під рептилію. Стильне поєднання коричнево-фіолетового кольору надає аксесуару витонченості та модного вигляду. Закривається на магніти. Підходить для купюр повної довжини, без згину. Виробництво — Туреччина.
Характеристики:
-
Тип: купюрник
-
Стать: жіноча
-
Матеріал: натуральна шкіра (лазер, рептилія)
-
Колір: коричнево-фіолетовий
-
Застібка: магніти
-
Країна виробник: Туреччина
-
Бренд: KARYA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Цвeт | коричнево-фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 732 ₴








