
Сумка жіноча натуральна шкіра KARYA Туреччина на два відділення темно бежева
3 950 ₴
- В наявності
- Код: 2571-51
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка KARYA з Туреччини виготовлена з натуральної шкіри в елегантному темно-бежевому відтінку. Модель поєднує в собі строгий дизайн і функціональність, підійде як для повсякденного використання, так і для офісу.
Сумка оснащена двома основними відділеннями, які дозволяють зручно розмістити необхідні речі. У комплект входить довгий регульований ремінь, завдяки якому аксесуар можна носити на плечі або через плече.
📌 Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра
Виробник: KARYA, Туреччина
Колір: темний беж
Кількість відділень: 2
Комплектація: довгий регульований ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Темно-бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴








