
Сумка жіноча Karya Туреччина комбінований лак з натуральною шкірою (крапля) чорний колір
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 2352-590
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Karya виробництва Туреччини, виконана в стильному поєднанні лакованої поверхні та натуральної шкіри, з червоною підкладкою є ідеальним аксесуаром для сучасних жінок. Комбіновані матеріали надають сумці особливої вишуканості та міцності. Лакова поверхня додає блиску та ефектності, а натуральна шкіра гарантує довговічність і стійкість до зношування. Простора і зручна, ця сумка підходить як для повсякденного використання, так і для особливих випадків, забезпечуючи гармонію стилю і функціональності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴









