
Жіноча сумка Karya натуральна шкіра та замша на три відділення чорного кольору
3 550 ₴
- В наявності
- Код: (2550-6)
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Karya з Туреччини поєднує натуральну шкіру нубук і шкіру флотар, що надає аксесуару унікальний і стильний вигляд.
Характеристики:
- Виробництво: Туреччина.
- Призначення: Для щоденного використання або виходу у світ.
Особливості:
- Турецька якість: Гарантія довговічності та витонченого виконання.
- Багатофункціональність: Зручний розмір і продуманий внутрішній простір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴







