
Сумка саквояж жіноча натуральна шкіра та замша KARYA оливкого кольору
3 800 ₴
- В наявності
- Код: (2572-9)
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна і практична жіноча сумка-саквояж від турецького бренду KARYA виконана з натуральної шкіри- м'якої, зносостійкої і приємної на дотик.
Сумка закривається на змійку і клапан з оригінальною поворотною застібкою. Всередині - одне містке відділення, кишеня на блискавці і відкрита кишеня для дрібниць. У комплект входить регульований плечовий ремінь і фірмовий брелок у формі серця.
Характеристики:
- Форма: саквояж
- Матеріал: натуральна шкіра і замша
- Застібка: клапан на вертушці + блискавка
- Всередині: одне відділення, кишеня на змійці і відкрита
- Комплектація: регульований ремінь на плече, брелок-серце
- Виробництво: KARYA, Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Саквояж |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Оливковий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴










