
Сумка-шопер жіноча Tony Bellucci натуральна шкіра матова шоколад кроко (0804-355)
4 200 ₴
- В наявності
- Код: (0804-355)
+380 (63) 146-33-63
Тетянаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-шопер жіноча Tony Bellucci — натуральна матова шкіра, шоколадний кроко
Стильна та містка жіноча сумка-шопер Tony Bellucci виготовлена з натуральної матової шкіри з елегантним тисненням під крокодила у благородному шоколадному кольорі. Лаконічний дизайн у поєднанні з преміальною фактурою робить модель універсальною для щоденного використання, роботи або ділових зустрічей.
Сумка має великий формат, легко вміщує документи та формат А4. Зручні короткі ручки дозволяють комфортно носити сумку на плечі або в руці. Довгого ременя немає, що підкреслює класичний шопер-стиль.
📏 Розмір: 40 × 34 × 9 см
👜 Висота ручок: 22 см
🇹🇷 Виробник: Туреччина, Tony Bellucci
Матеріал — натуральна матова шкіра, тиснення «кроко».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Bellucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴









